I Komunia św. w naszej parafii.

Dzisiejszej niedzieli odbyła się I Komunia św. dla dzieci z klas III a, b.
Dziękujemy Panu Bogu za to, że mogliśmy przeżywać to wielkie wydarzenie, jakim jest I Komunia św. w tak wspaniałej atmosferze i w tak pięknie przystrojonym kościele. Dziękujemy też za piękna pogodę, którą Bóg nas obdarzył dzisiejszego dnia.
Modlimy się za dzieci pierwszokomunijne, prosząc Boga o godne przyjęcie przez nich Chrystusa do swoich serc oraz wytrwanie z Jezusem Eucharystycznym przez całe życie.
Modlimy się także za ich rodziców, aby wskazywali dzieciom drogę zbawienia z Jezusem Chrystusem.
Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. Karolowi, za przygotowanie dzieci do tego wielkiego wydarzenia, jakim jest pierwsza Komunia Święta.
Dziękujemy także służbie liturgicznej, scholi oraz wszystkim, którzy mieli swój udział w przygotowaniu dzisiejszego święta.
Bóg zapłać!!