Festyn parafialny – pomoc w zbiórce fantów.

Szanowni Państwo!

Dnia 9 czerwca br. odbędzie się festyn parafialny, który po raz kolejny organizuje ks. proboszcz, rada parafialna wraz z mieszkańcami naszej parafii. Jako organizatorzy już dziś zwracamy się z prośbą o pomoc w zbiórce fantów na loterię fantową, która będzie jedną z wielu atrakcji naszego festynu.

Prosimy podzielić się rzeczami, które nam już nie sprawiają radości, a mogą dać radość innym. Mogą to być różnego rodzaju gadżety, zabawki, książki, sprzęt sportowy, drobne agd, rtv, biżuteria, a także vouchery na usługi lub karty podarunkowe itp. Przyjmujemy wszystko, co może sprawić radość innym.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego włączenia się w pomoc przy organizacji naszego przedsięwzięcia, którego realizacja wymaga włożenia wielu sił oraz środków, ale daje też wiele satysfakcji. Liczymy na wsparcie każdego, komu bliska jest idea naszego festynu parafialnego.

Przekazane przez Państwa dary pomogą nam w wyposażeniu oraz dokończeniu remontu salki katechetycznej.

Dzięki otrzymanemu wsparciu oraz darom zorganizujemy loterię fantową pt. „KOT W WORKU”,  no i oczywiście zabawy i konkursy nie tylko dla dzieci.  Będzie też wiele innych atrakcji podczas festynu, smaczne jadło oraz pyszne domowe ciasto.

Liczymy na szeroki i przychylny odzew naszych parafian. Skorzystajcie z niepowtarzalnej okazji i włączcie się w tę niecodzienną inicjatywę, jaką jest festyn parafialny.

Fanty, datki oraz każdą deklarację pomocy prosimy składać w kancelarii parafialnej, w kościele parafialnym  przy ołtarzu św. Józefa, w zakrystii lub przedsionku kościoła.

Ewentualny kontakt pod numerem telefonu 509 200 140, 698 290 952 lub na adres: aeb2@wp.pl

Zapraszamy też osoby chcące wystawić swoje stoiska, usługi, produkty, towary na festynie parafialnym. Kontakt j.w.

W imieniu Księdza Proboszcza, Rady Parafialnej oraz Komitetu Organizacyjnego Festynu składamy serdecznie podziękowania za okazaną szczodrość.