„Anioł zaś przemówił do niewiast: «Wy się nie bójcie! Gdyż wiem, że szukacie Jezusa Ukrzyżowanego. Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał, jak powiedział. Chodźcie, zobaczcie miejsce, gdzie leżał. A idźcie szybko i powiedzcie Jego uczniom: Powstał z martwych i oto udaje się przed wami do Galilei. Tam Go ujrzycie.” (Mt 28, 5-7)

Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!

Wszystkim naszym drogim parafianom życzymy by zwycięstwo Jezusa nad śmiercią przyniosło siłę, odwagę i pokój serca do pokonywania codziennych trudności. Niech Zmartwychwstały Chrystus opromieni Nasz życie wiarą, nadzieją i miłością, oraz obficie błogosławi.

Życzymy zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych.  Szczęść Boże!

 

                                                                        Ks. Prałat dr Ryszard Tomczak

                                                                        Ks. Michał Szot

                                                                        Ks. Mariusz Wysakowski