OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ  (15.05.2022)

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii odbywa się rocznica I Komunii św. Msza św. z tej okazji będzie o godz. 10.30.
  2. W dzisiejszą niedzielę o godz. 15.00 jest konferencja dla rodziców i chrzestnych w sali parafialnej.
  3. Dziś o godz. 16.00 zapraszam na spotkanie w sali parafialnej członków Rady Parafialnej.
  4. Nabożeństwo majowe dziś o godz. 17.30. Majówka w tygodniu jest bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  5. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 18.00 będzie wręczenie krzyży oraz próba obrzędu bierzmowania dla klas VIII. Spowiedź św. dla bierzmowanych w poniedziałek – 16.05.22 po wieczornej Mszy św. o godz. 18.45.
  6. We wtorek biskup Paweł Socha udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży oraz młodzieży z Bogdańca i Kamienia Wielkiego. Kandydaci do bierzmowania wraz ze świadkami są w kościele we wtorek o godz. 17.15
  7. W tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika – patrona Polski, w piątek – św. Urbana papieża i męczennika.
  8. W środę, podczas wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. Osoby, które zapisały się na wyjazd do Lednicy proszeni są o uregulowania płatności ks. Barnaby lub w kancelarii parafialnej. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd do Lednicy w dniu 4 czerwca.
  10. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy zmarłych: śp. Annę Gralę, Mirosława Mistrzaka oraz Dorotę Adamus. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
  11. Gościom oraz Parafianom życzę spokojnej niedzieli oraz dobrego, nadchodzącego tygodnia.

Witnica, 15.05.2022 r.                                   Ks. Prałat dr Ryszard Tomczak  Proboszcz