Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII niedziela zwykła

1. W tym tygodniu wspominamy we wtorek św. Jana Marię Vianneya – patrona proboszczów, w czwartek święto Przemienia Pańskiego, w sobotę św. Dominika, prezbitera.
  2. We wtorek o godz. 1830 spotkanie kręgu biblijnego w ogrodach plebanii, czytamy 1Kor 3.
  3. W środę, podczas wieczornej mszy św. modlimy się nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych rodziców modlących się za swoje dzieci.
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej pierwsza środa, czwartek i piątek miesiąca. Codziennie kwadrans przed mszą świętą okazja do spowiedzi.
  5. W piątek o godz. 1730 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, litanię do Serca Pana Jezusa i koronkę do Miłosierdzia Bożego. Spotkanie młodzieży o godz. 1900 w ogrodach plebanii.
  6. Gościom oraz Parafianom życzymy przede wszystkim zdrowia, spokojnej niedzieli oraz udanego urlopu i wakacji.