OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (19.09.2021)

1. Dzisiaj po Mszach św. jest zbiórka do puszek na trzymanie KUL-u i Instytutu Teologicznego im. Edyty Stein w Zielonej Górze.
  2. O godz. 15.00 w sali parafialnej odbędzie się konferencja dla rodziców i chrzestnych.
  3. Dzisiaj, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Wieczór Józefowy pt. „Ojciec milczenia”.
  4. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek świętych męczenników Andrzeja Kim Taegona i Towarzyszy, we wtorek – św. Mateusza, Ewangelisty, w czwartek – św. Ojca Pio, kapłana.
  5. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. w sali parafialnej jest Krąg Biblijny.
  6. W czwartek, o godz. 15.00 spotkanie wszystkich katechetów na plebanii.
  7. W piątek, po wieczornej Mszy św. w sali parafialnej jest spotkanie oazy młodzieżowej.
  8. W sobotę, o godz. 11.00 spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów w kościele.
  9. Od następnej niedzieli o godz. 12.00 rozpoczynamy Mszę św. dla dzieci, w tym dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z ich rodzicami. Proszę potraktować sprawę poważnie.
  10. Za dwa tygodnie, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie organizacyjne i konferencję.
  11. OGŁOSZENIA DLA KOŚCIOŁÓW FILIALNYCH: W najbliższą środę o godz. 17.00 będzie Msza św. w Starych Dzieduszycach, natomiast we czwartek, także o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. do Białcza i Mosiny.
  12. Ostatnim tygodniu pożegnaliśmy zmarłych Parafian: śp. Marię Piechowiak, Annę Brynkiewicz, Henryka Kędziora, Franciszka Krzyżaka (z Mościczek), Helenę Nowakowską (ze Starych Dzieduszyc).
  13. Za tydzień, w sobotę jest pielgrzymka mężczyzn do Międzyrzecza. Zapisy na wyjazd w zakrystii. Początek o godz. 9.30. w Zamku Królewskim w Międzyrzeczu.
  14. Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza na Pielgrzymkę Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Oświaty w sobotę 25 września 2021 do Rokitna. Początek o godz.12.00, a w programie adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość spowiedzi, Eucharystia i konferencja.
  15. Parafianom oraz Gościom życzę dobrej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże!

Witnica, 19.09.2021               Ks. Ryszard Tomczak             Proboszcz