OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. W dzisiejszą niedzielę jest zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych na konferencję.
  3. W dzisiejszą niedzielę, o godz. 15.00 jest konferencja dla rodziców i chrzestnych.
  4. Dzisiaj, po wieczornej Eucharystii jest spotkanie VIII klas do Bierzmowania.
  5. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek – św. Marcina z Tours, biskupa, we wtorek – św. Jozafata, biskupa i męczennika, w środę – świętych męczenników z Międzyrzecza: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
  6. Jutro, 11 listopada – Święto Niepodległości – 101 rocznica odzyskania niepodległości. Msze św. w kościele parafialnym: 7.00, 10,30 – Msza za Ojczyznę i godz. 18.00. Po Mszy św. będzie przemarsz pod pomnik Żołnierza Polskiego i złożenie kwiatów.
  7. We wtorek, po wieczornej Mszy św. spotyka się Koło Biblijne.
  8. W środę po wieczornej Mszy św. jest Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  9. W piątek, o godz. 17.00 jest spotkanie scholi dziecięcej, natomiast, po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży.
  10. Z powodu spotkania dekanalnego, w sobotę nie będzie czynna kancelaria parafialna i nie będzie spotkania ministrantów.
  11. W sobotę, godz. 11.00 zapraszam na koncert organowy w wykonaniu Jakuba Stefanka z Akademii Sztuki w Szczecinie.
  12. Po Mszy św. można nabyć kalendarz na 2020 rok. Kalendarz został poświęcony Wyższemu Seminarium Duchownemu w Paradyżu. Jest wiele ciekawych fotografii związanych z Paradyżem.
  13. Kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii Matki Kościoła w Kostrzynie n/O w dniach 10-15 listopada br. Rozpoczęcie kursu 10 listopada o godz. 18.00.
  14. Ogłoszenie w kościołach filialnych: w środę, o godz. 17.00 będzie Msza św. w Białczu i Star. Dzieduszycach, natomiast w czwartek, godz. 17.00 – w Mosinie.
  15. W tym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych Parafian: śp. Jadwiga Popyk i Władysława Staniszewska. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
  16. Gościom oraz naszym Parafianom życzę spokojnej niedzieli oraz dobrego tygodnia.

Witnica, 10 listopada 2019 r.                     Ks. prałat dr Ryszard Tomczak  Proboszcz