OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj jest 2 Niedziela zwykła.
  2. W dzisiejszą niedzielę, o godz. 15.00 zapraszam Parafian na Przegląd Kolęd i Pastorałek. Wstęp wolny.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 – bez Mszy św.
  4. W czasie kolędy Msze św. odprawiane są tylko rano o godz. 7.00. Jedynie w sobotę będzie Msza św. wieczorna o godz. 18.00.
  5. Kancelaria parafialna w okresie kolędy czynna będzie tylko rano: w poniedziałek, czwartek i sobotę od godz. 8.30-9.30.
  6. Krąg biblijny we wtorek o godz. 18.30.
  7. W piątek o godz. 17.00 spotyka się schola dziecięca, a o godz. 19.00 młodzież
  8. Kolęda w tym tygodniu: od godz. 15.30.

– w poniedziałek: ul. Sikorskiego, ul Bajkowa.

– we wtorek: ul. Leśna, Zagajnikowa, Końcowa, Kasztanowa, Świerkowa, Akacjowa, Sosnowa, Dębowa.

– w środę: ul. Kościuszki, Osadników, Repatriantów, Wysockiego, Droga Polna, Orła Bielika.

– w czwartek: Osiedle Ptasie: ul. Bociania, Jastrzębia, Gołębia, Słowicza, Żurawia, Orla, Łabędzia, Ptasia, Jaskółcza, Sokola, Krucza, Strusia, Sowia, Kukułcza, Energetyków, Fiołkowa, ul. Strzelecka

Białcz – Osiedle Kwiatowe od ul. Różanej, Makowa, Azaliowa, Tulipanowa, Jaśminowa, Lawendowa, Jagodowa, Wrzosowa, Konwaliowa, Lipowa, Jesionowa.

– w piątek: ul. Starzyńskiego, Rolna, Fabryczna, Wesoła.

– w sobotę: od godz. 10.00 – ul. Sportowa, kolęda uzupełniająca.

1. W zakrystii można zgłaszać kolędę uzupełniającą.
  2. W przedsionku kościoła można zabrać wodę święconą.
  3. W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Jolanta  Czarnecka, Stanisław Zwierzchowski, Andrzej Szuciak. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie. A światłość wiekuista niechaj Im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
  4. Gościom oraz Parafianom życzę spokojnej niedzieli oraz dobrego tygodnia.

Witnica, 19 stycznia 2020 r.          Ks. prałat dr Ryszard Tomczak  Proboszcz