OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. W liturgii w tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, w środę – św. Piusa X – papieża, w czwartek – NBMP Królowej, w sobotę – św. Bartłomieja, apostoła.
  2. W środę na wieczornej Mszy św. jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W sobotę o godz. 18.45 zapraszam na koncert organizowany w ramach Witnickich Spotkań Kameralnych. Wstęp wolny.
  4. Zapraszam do odwiedzenia kawiarni parafialnej, która będzie otwarta w każdą niedzielę po Mszach św. od godz. 11.00-14.00.
  5. W czasie wakacji Msza św. tygodniowa – tylko wieczorem o godz. 18.00.
  6. Pamiętajmy o wakacyjnym odpoczynku, w którym nie może zabraknąć uczestnictwa we Mszy św. Pamiętajmy o ograniczeniu szybkości przy prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Zwracamy uwagę także na odpowiedni strój w miejscach kultu.
  7. Gościom oraz naszym Parafianom życzę spokojnej niedzieli, udanego tygodnia i dobrego urlopu.

Witnica, 18. sierpnia 2019 r.                     Ks. prałat dr Ryszard Tomczak  Proboszcz