OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii jest rocznica I Komunii św.
  2. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania dzisiaj na godz. 18.00.
  3. W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek: św. Urbana, papieża i męczennika, patrona Zielonej Góry, w piątek: NMP Wspomożenia Wiernych.
  4. We wtorek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się kolejne spotkanie kręgu biblijnego.
  5. W środę na wieczornej Mszy św. jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W sobotę są święcenia kapłańskie w konkatedrze w Zielonej Górze.
  7. W salce parafialnej na plebanii powstała kaplica p.w. św. Scharbela. Poświęcenie tej kaplicy odbędzie się w środę po wieczornej Mszy św.
  8. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.
  9. W piątek o godz. 17.00 zapraszamy w sali parafialnej dzieci na scholę, a o godz. 19.00 młodzież.
  10. Ministranci mają spotkanie w kościele w najbliższą sobotę.
  11. W związku z festynem parafialnym 9 czerwca br. uprzejmie proszę o składania fantów na loterię fantową.
  12. Gościom oraz naszym Parafianom życzę spokojnej niedzieli i udanego tygodnia.

Ogłoszenie dla filii – Białcz, Mosina, Stare Dzieduszyce:

W środę o godz. 17.00 jest Msza św. w Białczu i Starych Dzieduszycach, a w Mosinie w czwartek o godz. 17.00.

Witnica, 19 maja 2019 r.                Ks. prałat dr Ryszard Tomczak   Proboszcz