„Zasłużony dla diecezji zielonogórsko-gorzowskiej”

  Niezmiernie miło nam poinformować iż wczoraj 05.10.2019r w Rokitnie podczas uroczystości pielgrzymkowych Róż Żywego Różańca oraz Apostolstwa Margaretka nasz Parafianin Wiesław Szatkowski otrzymał cenny medal „Zasłużony dla diecezji zielonogórsko-gorzowskiej”.

Pan Wiesław Szatkowski jest prezesem Akcji Katolickiej, należy do Grupy Różańcowej, jest ministrantem-seniorem, należy do Rady Parafialnej, jest lektorem czytającym Pismo św. w niedzielę, należy do grupy budującej szopkę bożonarodzeniową; zawsze angażuje się w życie naszej parafii i zawsze możemy liczyć na jego pomoc.

Jest obecny w wielu inicjatywach, które podejmuje parafia. Wiesław Szatkowski otrzymuje medal zasłużenie. Życzymy p. Wiesławowi dalszych sił przy angażowaniu się w życie parafii oraz opieki Matki Najświętszej na każdy dzień życia.

 Wiesław Szatkowski jest czwartą osobą z naszej parafii, która została wyróżniona tytułem „Zasłużony dla diecezji zielonogórsko-gorzowskiej”.

foto: Gość Niedzielny