Transmisja z Rokitna na żywo.

Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej  w Rokitnie  prowadzi całodobową transmisję z bazyliki rokitniańskiej na żywo :

Zachęcamy do duchowej łączności z Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej co jest możliwe dzięki działającej przez całą dobę kamerze internetowej. Zapraszamy szczególnie do modlitwy 03 kwietnia br., kiedy to zaplanowane zostało XIX Nabożeństwo Kalwarii Rokitniańskiej – w tym roku będzie ono miało nieco inną formę. Zgromadzimy się wszyscy w sposób duchowy na modlitwie przebłagalnej w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00 pod hasłem: Bądź wola Twoja, jako w niebie tak i w… (miejscu, którym pracujesz, mieszkasz, uczysz się) – są to słowa, które w podobnej formie w swoich Zapiskach umieścił kard. Stefan Wyszyński. Nie będziemy jak co roku wędrować, ale niech nas zjednoczy modlitwa w tym trudnym czasie – tego dnia uklękniemy w pokorze – my kapłani, siostry, tu w bazylice, a Was prosimy o modlitwę w domach – wołajmy razem 3 kwietnia o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, potem Droga Krzyżowa w bazylice i o godz. 16.00 Msza św.

ks. Piotr Bortnik  kustosz

Zapraszamy też na stronę internetową SANKTUARIUM.

Inne Msze św. w internecie można znaleźć na tej stronie: MSZA ŚW. TRANSMISJA INTERNETOWA.