Powitanie ks. Jakuba w naszej wspólnocie.
Msza św. z powitaniem i błogosławieństwem prymicyjnym Neoprezbitera ks. Jakuba Cieplaka.
Witnica, Białcz 31.08.2025 r.
Drogi Neoprezbiterze ks. Jakubie niech Matka Boża Nieustającej Pomocy ma Cię w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski!