Powitanie ks. Jakuba w naszej wspólnocie.

Msza św. z powitaniem i błogosławieństwem prymicyjnym Neoprezbitera ks. Jakuba Cieplaka.

Witnica, Białcz 31.08.2025 r.

Drogi Neoprezbiterze ks. Jakubie niech Matka Boża Nieustającej Pomocy ma Cię w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski!