I Komunia św. w naszej parafii. Druga tura.

Dzisiejszej niedzieli (14.05.2023r.) o godz. 12.00 odbyła się Pierwsza Komunia św. dla III klas ze SP nr 2 w Witnicy.
Dziękujemy Panu Bogu za to, że mogliśmy przeżywać to wielkie wydarzenie, jakim jest I Komunia św. w tak wspaniałej atmosferze i w tak pięknie przystrojonym kościele. Dziękujemy też za piękna pogodę, którą Bóg nas obdarzył dzisiejszego dnia.
Modlimy się za dzieci pierwszokomunijne, prosząc Boga o godne przyjęcie przez nich Chrystusa do swoich serc oraz wytrwanie z Jezusem Eucharystycznym przez całe życie.
Modlimy się także za ich rodziców, aby wskazywali dzieciom drogę zbawienia z Jezusem Chrystusem.
Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. Kamilowi, za przygotowanie dzieci do tego wielkiego wydarzenia, jakim jest pierwsza Komunia Święta.
Dziękujemy także służbie liturgicznej, oraz wszystkim, którzy mieli swój udział w przygotowaniu dzisiejszego święta.
Bóg zapłać!!