Pierwsza Komunia św. w naszej parafii.

Dzisiejszej niedzieli (08.05.2022) w naszej parafii odbyła się uroczysta I Komunia św. dla dzieci z klas III.  Dzieci przyjmowały Pana Jezusa do swoich serc w dwóch grupach. Pierwsza grupa o godz. 10.30 a druga grupa o godz. 12.00.

W tym roku po raz pierwszy 85 dzieci przyjęło Pana Jezusa do swojego serca.

Dziękujemy Panu Bogu za to, że mogliśmy przeżywać to wielkie wydarzenie, jakim jest I Komunia św. w tak wspaniałej atmosferze i w tak pięknie przystrojonym kościele. Dziękujemy też za piękna pogodę, którą Bóg nas obdarzył dzisiejszego dnia.

Modlimy się za dzieci pierwszokomunijne, prosząc Boga o godne przyjęcie przez nich Chrystusa do swoich serc oraz wytrwanie z Jezusem Eucharystycznym przez całe życie.
Modlimy się także za ich rodziców, aby wskazywali dzieciom drogę zbawienia z Jezusem Chrystusem.
Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. Kamilowi, za przygotowanie dzieci do tego wielkiego wydarzenia, jakim jest pierwsza Komunia Święta.
Dziękujemy także służbie liturgicznej oraz wszystkim, którzy mieli swój udział w przygotowaniu dzisiejszego święta.
Bóg zapłać!!