Odszedł do Pana nasz kościelny

Ś.p. Andrzej Jasiński.

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że przeżywszy 57 lat w dniu 11 sierpnia 2020r. nieoczekiwanie zmarł nasz kościelny Andrzej Jasiński.

Ś.p. Andrzej Jasiński od czterech lat pełnił posługę kościelnego starając się jak najlepiej i z pełnym zaangażowaniem  wypełniać swoje obowiązki.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 13.08.2020r w Kościele parafialnym w Witnicy o godzinie 14-00. Podczas Mszy św. pogrzebowej zostanie w kościele wystawiona urna z prochami zmarłego.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. o godzinie 15-00 na cmentarzu komunalnym w Witnicy.

Pamiętaj o Twoim słudze Andrzeju, którego  z tego świata wezwałeś do siebie. Spraw, aby ten, który przez chrzest został włączony  w śmierć Twojego Syna,  miał również udział w Jego zmartwychwstaniu.