Kolęda w naszej parafii.

Od 23 do 28 stycznia 2023r zapraszamy Parafian z poszczególnych ulic na Mszę św. kolędową w kościele parafialnym. Zapraszamy te Rodziny, u których kapłan nie był z indywidualną kolędą. Na tej Mszy św. odprawianej za Wiernych z poszczególnych ulic będzie specjalne błogosławieństwo, kreda, kadzidło, woda święcona oraz obrazki kolędowe. Na poszczególne dni tygodnia zapraszamy Rodziny z poszczególnych ulic:

 23.01. – poniedziałek, ulice: Gorzowska, Marii Konopnickiej, Sportowa, Różana, Cmentarna, Wielka, Liliowa, Moniuszki, Gołębia, plac Andrzeja Zabłockiego, Fiołkowa, Azaliowa, Makowa, Zielona, Parkowa, Św. Jerzego.  

24.01 – wtorek, ulice: Sikorskiego, Krótka, Piaskowa, Zaułek Kowalski, Rolna, Bociania, Jastrzębia, Gołębia, Wiosny Ludów, Bajkowa, Potok Komisji Edukacji Narodowej, Żaków, Szkolna, Kosynierów Mirosławskich, Wesoła, Zacisze, Słowicza, Żurawia, Łabędzia, Sowia, Sokola, Ptasia, Strusia, Jaskółcza, Kukułcza.

25.01 – środa, ulice: Cegielniana, Myśliwska, Gajowa, Lisia, Łowiecka, Wilcza, Starzyńskiego, Traugutta,

26.01 – czwartek, ulice. Kostrzyńska, Końcowa, Osadników, Sosnowa, Leśna, Świerkowa, Orła Bielika, Kasztanowa, Leśna, Zagajnikowa, Repatriantów, Wysockiego, Droga Polna.

27.01 – piątek, ulice: Kościuszki, Osiedle Zachodnie, Osiedle Południowe, Zaułek Polny, Żwirowa, Stalowa, Granitowa, Kolejowa, Poprzeczna, Ogrodowa.

28.01 – sobota, ulice: Pocztowa, Ks. Bielaka, Rybacka, Zaułek Wodny, Zaułek Kościelny, Wiśniowa, Wojska Polskiego, 1-go Maja, Ścieżka Rybacka, Słoneczna, Plac Wolności, Łąkowa.