Kiermasz ciast dla młodzieży z naszej Parafialnej Oazy.

Mimo pierwszej niedzieli Wielkiego Postu w naszej Parafii odbędzie się kiermasz ciast. Obecny czas bowiem jest momentem zapisów na Oazy wakacyjne, które są nie tylko świetną przygodą, ale przede wszystkim dobrze formują religijnie młodzież. Cieszymy się, że kilku młodych ludzi chce wzrastać duchowo według sprawdzonego programu ks. Franciszka Blachnickiego. Organizując ten kiermasz chcemy w ten sposób pomóc młodzieży z naszej Parafialnej Oazy uzbierać potrzebną sumę na ten wyjazd. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy upiekli dla nas coś wyjątkowego, ale również dziękujemy za wsparcie wszystkim, którzy częstując się odrobiną słodyczy wsparli nasz Oazowy budżet. Po każdej Mszy zapraszamy do salki Parafialnej 26 lutego.