IX Przegląd kolęd i pastorałek.

Niedziela 15 stycznia 2023 roku. W naszym kościele parafialnym odbył się kolejny już, dziewiąty przegląd kolęd i pastorałek.

Przegląd rozpoczął krótkim powitaniem gospodarz ks. proboszcz Ryszard Tomczak.

Przybyłe zespoły zaprezentowały po trzy utwory, które nagradzane gromkimi brawami, bardzo się podobały zgromadzonej publiczności.

Pamiątkowe statuetki oraz dyplomy wręczał Burmistrz Witnicy Dariusz Jaworski oraz Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Witnicy Marta Stańczak.

Każdy zespół otrzymał też drobny upominek od ks. proboszcza.

Po zakończeniu imprezy wszyscy wykonawcy udali się do sali parafialnej na słodki poczęstunek.

W przeglądzie udział wzięły: JAGIENKI z Bogdańca, CANTORES z Witnicy, TARNOWIANKI z Tarnowa, SAMI SWOI z Zielina, CANTO z Kamienia Wielkiego oraz KŁODAWIANKI z Kłodawy.

Dziękujemy pracownikom MDK Witnica za nagłośnienie, wszystkim zespołom za piękne kolędy oraz przybyłej publiczności.