Odpust oraz Festyn Parafialny.

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 12.00odbyła się  główna Msza św. odpustowa, którą odprawił ks. Wojciech Jurek, ekonom naszej diecezji.

Po Eucharystii, około godz. 13.15 rozpoczął się festyn parafialny. Przygotowanych zostało wiele atrakcji dla każdego. Występy artystyczne, stoiska z „Dobrym Jadłem” różne atrakcje dla dzieci, pokaz akcji ratowniczej naszych strażaków  oraz wiele wiele innych atrakcji.

Dochód z festynu parafialnego zostanie przeznaczony na remont domu parafialnego przy Placu Wolności 1.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację festynu. Szczególne podziękowania składamy naszym strażakom, na pomoc których zawsze możemy liczyć.